۰۲۱-۴۴۹۶۶۸۶۲                                                                               خانه ریاضیات غـــرب تهران

اولیای محترم و خانواده های گرامی، به خوبی واقفید که تنها براساس یک آزمون نمی توان دانش آموز مستعد رامتمایز کرد. تشخیص استعداد یک فرد، امری بسیار تخصصی بوده و تنها از برآیند روش های متعدد توسط متخصصان و ابزارها و آزمون های هوش، گزارش والدین و معلمان، خودسنجی، آزمون های پیشرفت تحصیلی و … می توان ارزیابی دقیقی از وضعیت استعدادهای دانش آموزان داشت. از این رو، قبولی در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان را به عنوان یک هدف بزرگ و مهم برای خود و فرزندتان تلقی نکنید. استعدادهای فرزند شما در هر موقعیت و مدرسه ای با حمایت ها و پشتیانی های عاطفی و روانی خانواده به خوبی می تواند رشد یابد. اهداف بسیار والاتری در نظام هستی وجود دارد و آن تربیت فرزندان صالح و سالم، مومن و هدفمند، تلاشگر و با نشاطف امیدوار و متعهد، قانون مدار و خودباور است.

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی ۹۷-۹۸

۱- داشتن تابعیت ایرانی

تبصره: ثبت نام اباع تابع بخشنامه مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور است.

۲- کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس و یا کسب مقیاس خوب در حداکثر یک درس و خیلی خوب در سایر دروس در نوبت دوم پاه پنجم ابتدایی در سال تحصیلی ۹۶-۹۷

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم ۹۷-۹۸

۱- داشتن تابعیت ایرانی

تبصره: ثبت نام اتباع تابع بخشنامه مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور است.

۲- داشتن حداقل معدل کل سلانه ۱۹ پایه هشتم در خرداد سال تحصیلی ۹۶-۹۷

تبصره :دانش آموزانی که در پایه هفتم و هشتم در مدارس تیزهوشان تحصیل کرده اند می توانند بدون آزمون وارد مدارس تیزهوشان شوند و همچنین بایستی معدلشان در دوسال بالای ۱۷ باشد تا جز افراد واجد شرایط برای ثبت نام و ورود به مدارس تیزهوشان در سال ۹۷-۹۸ باشند.

نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۷-۹۸

ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۷-۹۸ در بهمن ماه ۹۶ اغاز شده و تا اوایل اسفند ماه ادامه دارد. برای ثبت نام شما می توانید وارد سامانه ثبت نام شده و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده ثبت نام اولیه را انجام دهید. همچنین آزمون مدارس تیزهوشان در اواسط اردیبهشت ماه ۹۸ برگزار خواهد شد.